II Puławski Bieg Trzeźwościowy - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

II Puławski Bieg Trzeźwościowy

data aktualizacji: ponad rok temu 14.09.2017, odsłon: 4327, ~Łukasz Kołodziej

W dniu 16 września 2017 roku o godzinie 10.00 odbędzie się II Puławski Bieg Trzeźwościowy na dystansie 10 kilometrów. Zachęcamy amatorów biegania do zapisywania się i wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Udział w biegu jest bezpłatny, a sam bieg jest jednym z elementów II Puławskiego Forum Profilaktyki.


3 lipca ruszyły zapisy na bieg poprzez system Pulsartsport.  Zgłoszenia można dokonać w tym miejscu


Start i meta będą zlokalizowane na terenie Mariny Puławy, a trasa wiedzie ścieżką rowerową wzdłuż wału wiślanego. W biegu mogą wystartować osoby pełnoletnie na dystansie 10 kilometrów. Dla uczestników przewidziane są cenne nagrody.

Organizatorem II Puławskiego Biegu Trzeźwościowego pod hasłem „Trzeźwo, zdrowo, na sportowo” jest Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Puławach we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy. Partnerem II Puławskiego Biegu Trzeźwościowego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy Ewy Rejn-Kozak z byłym trenerem KS „Wisła” Puławy Adamem Buczkiem w której trener zachęca do zdrowego stylu życia oraz zaprasza na II Puławski Bieg Trzeźwościowy.

Pośród uczestników biegu zostanie rozlosowana taka oto koszulka:

 

+ 11 głosów: 11 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+