II Puławskie Forum Profilaktyczne - fotorelacja - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

II Puławskie Forum Profilaktyczne - fotorelacja

data aktualizacji: ponad rok temu 18.09.2017, odsłon: 2048, ~Łukasz Kołodziej

W dniach 14-16 września 2017 roku odbyło się II Puławskie Forum Profilaktyczne. W programie znalazło się pięć spotkań poświęconych profilaktyce, wychowaniu i wszelkim aktywnościom rozwijającym zdrowie i osobowość. Wśród zaproszonych gości znaleźli się założyciel Fundacji „Poza Horyzonty” Jasiek Mela oraz instruktorzy Skautów Europy. W sobotę 16 września w Marinie Puławy odbył się rajd Nordic Walking "Seniorzy wśród nas" oraz II Puławski Bieg Trzeźwościowy. Wyniki Biegu dostępne są w tym miejscu.

Puławskie Forum Profilaktyczne jest okazją do wymiany poglądów, doświadczeń w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki i wychowania. Wydarzenia, które są zaplanowane w ramach forum skierowane są do różnych grup odbiorców – od dzieci i młodzieży, przez nauczycieli, wychowawców, pracowników instytucji pomocowych po rodziców i opiekunów. Mają za zadanie inspirować do działania, szukać nowych pomysłów oraz wspierać w procesie wychowawczym wszystkie zainteresowane strony.

 

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+