Spotkanie dla rodziców z instruktorami Skautów Europy - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Spotkanie dla rodziców z instruktorami Skautów Europy

data aktualizacji: ponad rok temu 14.09.2017, odsłon: 1949, ~Paweł Wójcik
Data i miejce wydarzenia

14.09.2017

sala 131 POK „Dom Chemika”


W dniu 14 września 2017 roku o godz. 17.00 w sali 131 POK „Dom Chemika” odbędzie się spotkanie dla rodziców z instruktorami Skautów Europy. Spotkanie nosi tytuł „Skauting jako skuteczna metoda wychowawcza” i odbywa się w ramach II Puławskiego Forum Profilaktycznego.

Spotkanie z instruktorami harcerskimi będzie okazją do zapoznania się z formacją, jaką młodym ludziom oferują Skauci Europy. Kształtowanie własnego charakteru w oparciu o uniwersalne wartości, zdobywanie nowych umiejętności oraz wielka przygoda to wszystko czeka na dzieci, które zdecydują się wstąpić na drogę Skautów Europy. Jest to też miejsce, gdzie zawiązują się trwałe przyjaźnie na długie lata.  

Skauci Europy znani wcześniej jako Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego - "Zawisza" mają bogate tradycje w Puławach, co niewątpliwie jest dużym atutem. Profesjonalna kadra (zarówno dziewczęca, jak i męska) jest gwarantem sumiennego prowadzenia działań w ramach formacji skautowej.

Zachęcamy rodziców do przyjścia na to spotkanie. Naprawdę warto.    

Więcej o Skautach Europy można przeczytać na stronie www.skauci-europy.pl lub klikając na zdjęcie poniżej:

(zdjęcia pochodzą z profilu: Skauci Europy w Puławach na Facebooku)

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
Udostępnij na Google+