Apel o ograniczenie osobistych wizyt w urzędzie - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Apel o ograniczenie osobistych wizyt w urzędzie

data aktualizacji: ponad rok temu 12.03.2020, odsłon: 713, ~UM Puławy

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa SARS-Cov-2 w naszym mieście i wprowadzeniem działań profilaktycznych polegających na ograniczeniu przebywania w miejscach występowania dużych skupisk ludności, zwracamy się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miasta Puławy i Urzędzie Stanu Cywilnego.

W przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych rekomendujemy o korzystanie z możliwości ich załatwienia drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Prezydent sugeruje także dokonywanie czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną. Osoby starsze powinny przebywać w miejscach publicznych tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

Wszystkie podjęte działania profilaktyczne mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Prezydent przypomina o stosowaniu się do wszystkich zaleceń służb sanitarnych i medycznych.

Udostępnij na Google+
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -