Informacja dotycząca trybu pracy ZOZ Medical Sp. z o.o. w czasie pandemii - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Informacja dotycząca trybu pracy ZOZ Medical Sp. z o.o. w czasie pandemii

data aktualizacji: ponad rok temu 23.03.2020, odsłon: 754, ~UM Puławy

Na prośbę Zakładu Opieki Zdrowotnej "Medical" Sp. z o.o. zamieszczamy informację dotyczącą trybu pracy w stanie zagrożenia epidemicznego.

W odpowiedzi na pojawiające się w przestrzeni publicznej informacje dotyczące organizacji systemu opieki medycznej w powiecie puławskim w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 -   Zakład Opieki Zdrowotnej"Medical" uprzejmie informuje, że nie zawiesił swojej działalności, a jedynie zmienił sposób organizacji pracy w swoich placówkach medycznych.

W związku z ogłoszonym przez WHO zjawiskiem pandemii oraz zaleceniami NFZ i Ministerstwa Zdrowia nasza placówka w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów udziela swoim pacjentom teleporad medycznych. Po udzieleniu teleporady w przypadkach uzasadnionych medycznie pacjenci umawiani są indywidualnie na określone godziny w celu odbycia bezpośredniej wizyty.  
Możliwość skontaktowania się osobiście z lekarzem istnieje w naszych placówkach zlokalizowanych na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 oraz ul. Kruka 2 po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Dzięki teleporadzie medycznej można bez wychodzenia z domu otrzymać e- receptę, e- zwolnienie oraz zalecenia lekarskie. Numer telefonu na infolinię ZOZ Medical: 814 714 160 lub 814 714 161.

 

Udostępnij na Google+
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -