Zakaz korzystania z obiektów użyteczności publicznej - Archiwalna strona Urzędu Miasta Puławy

Urząd Miasta Puławy, ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, tel. 81 458 60 01, um@um.pulawy.pl   Biuletyn informacji publiczej Urzędu Miasta Puławy

Zakaz korzystania z obiektów użyteczności publicznej

data aktualizacji: ponad rok temu 21.03.2020, odsłon: 612, ~UM Puławy

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z panującą sytuacją w naszym kraju i szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadza się zakaz korzystania z obiektów użyteczności publicznej tj. place zabaw, boiska plenerowe czy siłownie plenerowe. Apelujemy o zdrowy rozsądek ze strony Mieszkańców!

Wiosenna aura sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu czy spotkań w większym gronie. Myślimy, że większość z nas chce wrócić do normalnego życia, spotkań ze znajomymi czy z rodziną. Jednak musimy zachować odpowiedzialność w naszych działaniach. Dlatego też wprowadza się zakaz korzystania z placów zabaw, boisk, siłowni plenerowych itp. Pamiętajmy, że sami nie wykazując objawów możemy być nosicielami koronawirusa i narażać życie innych. Według informacji przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia wirus może przetrwać do kilku godzin poza organizmem człowieka, na przedmiotach, gdzie znajdują się wydzieliny (np. ślina). Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych – jeśli mamy taką możliwość pozostańmy w domu. Takie małe działania sprawią, że uda nam się przerwać łańcuch zarażeń.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych.

Dbajmy o siebie i o innych!

Udostępnij na Google+
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -